Buff iPhone 8/7 Air Bumper Kılıf Rose Gold

SKU
ASSSFRBUFFPMBIPHN87ABR64
Özel fiyat 162,30 ₺ Normal Fiyat 180,34 ₺
Stokta Yok
Kargo Teslimat Süresi 1 Gün
Buff iPhone 8/7 Air Bumper Kılıf Rose Gold

Buff iPhone 8/7 Air Bumper Kılıf

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Air Bumper hem iPhone 8/7'nizi etkin korur hemde dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler ile telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlayacaktır.
Silikon bölümün iç yüzeyinde bulunan darbeyi dağıtabilen noktalı dokusu en sert darbelerde karşı bile telefonunuzu korurken telefonunuzun kaymasını önleyecektir. Buff Air Bumper telefonunuz ile son derece uyumludur. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz.

Katmanlı Yapı

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşak dokusu ile Air Bumper hem telefonunuzu etkin korur hem de telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Air Bumper Kılıf 2 katmandan oluşmaktadır. İlk katman güvenliği sağlayan TPU iç ve arka yüzeydir, şeffaf-transparandır ve yumuşaktır.İkinci katman ise korumayı iyileştirmek için Polikarbon sert plastiktir.

Özellikler

TPU gövde ve sert Pokikarbon çerçevesi sayesinde günlük kullanıma bağlı eskimelere ve darbelere karşı koruma sağlar.
Manyetik açılıp kapanabilen stand özelliği sayesinde telefonunuzu elinizde tutmak zorunda kalmadan film ya da video izleyebileceksiniz.
Hassas kesimi sayesinde ses düğmelerinin, şarj soketinin, kameranın, mikrofonuun ve tüm portların işlevlerini tam yapabilmesi için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Buff iPhone 8/7 Air Bumper Kılıf Rose Gold
Verdiğiniz Puan
Müşteri Soruları
Hiç Soru Yok
Sadece giriş yapmış üyeler soru sorabilir.