Pierre Cardin AirFry 5,5 Litre 2200W Yağsız Hava Fritöz

SKU
MTFPRCRDAIRFRYSYHR41
Özel fiyat 2.999,00 ₺ Normal Fiyat 3.349,00 ₺
Stokta var

Pierre Cardin AirFry 5.5 Litre 2200 Watt İnox Kaplama Sıcak Hava Fritözü

 Geleneksel bir fritözde pişirilen yemeklerin yerini alabilecek lezzetli yemekler hazırlamak için 360° sıcak hava ısıtma teknolojisini kullanır.Yağ alımının %95'ini azaltarak, diyetinizi sürdürürken ve besin kaybını ve bozulmayı azaltarak diyetiniz daha sağlıklı olacaktır. Daha az yağ ile daha sağlıklı yiyecekler hazırlarsınız.

Kullanımı kolay: Kullanımı ve pişirilmesi kolay dokunmatik LCD ekran ile, cips, hamur işleri, sebzeler, çözülmüş yiyecekler, biftek balık, tavuk kanatları için 8 ön ayar vardır. hobi şefi, yemek pişirmek ve iyi yemeklerin tadını çıkarmak kolaydır.

Ayar, 1-60 dakikalık bir zamanlayıcı ile 80-200°C arasında değişir.

Çok güvenli: Sıcak hava fritözünün akıllı bir algılama işlevi vardır. Makine yemek pişirirken sepeti çıkardığınızda makine otomatik olarak kapanacak, sepete koyduğunuzda ise makine otomatik olarak yeniden başlayacak ve kapalı durumda pişirecektir.

 Yemek pişirirken kendinizi yakma konusunda endişelenmenize gerek yok, güvenle baharat ekleyebilir veya pişirme sırasında yiyecekleri kontrol edebilirsiniz. 

 Temizlemesi kolay: Yiyecekleri normal tencere ve diğer cihazlarla kızartmak mutfağı dağınık hale getirir ve temizlemeyi zorlaştırır. Sıcak hava fritözü, lezzetli yemekleri yağsız pişirebilir, mutfağı düzenli tutar ve aynı zamanda kötü kokuları da azaltır. Kolay sepet çıkarılabilir kolay temizlenir ve sepet bulaşık makinesine de konulabilir.

Programları M butonu ile seçebilirsiniz.

Ön ısıtma haricinde tüm programların sıcaklığını ve pişirme sürelerini ayarlayabilirsiniz.Programları seçerken veriler ekranda dönüşümlü olarak görüntülenir.

Pişirme ısısı 80-200 derece aralığındadır.Ayarlanan ısı derecesine ulaşana kadar fan ışığı kırmızı yanacaktır.İstanilen ısıya ulaşıldığında yeşile döner.Zaman ayarı 0-60 Dk. aralığında değişir.

Her programın sonunda 5 kez bip sesi  uyarısı verecek ve fritöz otomatik kapanacaktır.Başlat/Duraklat düğmesi ile her programı durdurabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.

Üründe 9 ayrı pişirme modu ve bir adet standart mod mevcuttur.Modlarda belirtilen süreler 400 gram gıda içindir.

Boyutlar: 42cm x 39cm x 38cm

Sepet Boyutları: 26cm x 25cm x 12cm

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Pierre Cardin AirFry 5,5 Litre 2200W Yağsız Hava Fritöz
Verdiğiniz Puan
Müşteri Soruları
Hiç Soru Yok
Sadece giriş yapmış üyeler soru sorabilir.